MŚDNJ

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #2261 przez pbur
Nowy post
Witam
wyjazd ma MŚiEJ do Szwecji w terminie 14-20 02 2015, osoby finansowane w pierwszym etapie mają pokryte wszystkie koszty (medaliści analogicznych imprez z roku ubiegłego) czyli Piasecka Sara 2-MŚJK, Konrad Żółtowski 3-MŚJ, Stanisławski Jacek 1-MŚJ.Dodatkowo zabieram do samochodu Pawła Roszkowskiego 2 MPJ- niefinansowany w pierwszym etapie. Pozostałych zawodników kadry, Mickiewicz Mikołaj i Dąbrowski Szczepan proszę o kontakt z Arturem Wissuwą w sprawie transportu na MŚ są to również zawodnicy niefinansowani w 1-szym etapie..
Na miejscu opieką obejmuję wszystkich.Szczegółowe informacje dotyczące kosztów dla osób niefinansowanych w 1-szym etapie prześlę na maila. Przypominam, że dla tych którzy pojadą na MŚ w tym roku i nie są finansowani a zajmą w klasyfikacji końcowej miejsca 1-8 i nie dalej niż w 25% stawki sklasyfikowanych zgodnie z regulaminem PZŻ pojawia się finansowanie w drugim etapie, czyli zwrot poniesionych kosztów i oczywiście medaliści uzyskują finansowanie pełne na MŚJ w 2016.
Przypominam też o obowiązku zgłoszenia się indywidualnie do regat w nieprzekraczalnym terminie 9 luty, zgodnie z NOR JWC-2015 idniyra.eu/?p=2442

I dalej link do wglądu z PZŻ :
sport.pya.org.pl/files/2/dokumenty/zasad...ku/54b59beaa90ad.pdf

pozdrawiam

P 164

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewskipbur
Czas generowania strony: 0.071 s.