tak się niepokoję...

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #1617 przez jacek
Replied by jacek on topic tak się niepokoję...
Dziękuję Staszkowi z konkretne informacje, bez literatury i w poniedziałek. O padającym śniegu dowiemy się z prognozy...
Mogę rezerwować nocleg :)

Bojerowe regaty Copernicus Cup 2014 odbędą się
na Zalewie Wiślanym w dniach 8-9.02.2014.
Port regat - Frombork , plaża przy molu betonowym.
Hotel - Hotel Kopernik , Frombork ul. Kościelna 2
te. +48 55 2437285. Piotr Kasza +48 506 185600.
SG - Wojciech Rolbiecki
Warunki lodowe : bardzo dobre-jak w informacji Jurka Sukowa.
Konkurencja regat : Seniorzy DN.
Wpisowe : 50 PLN.
Zgłoszenia: piątek 19-20:00 w hotelu i sobota
8:30-10:00 w porcie.
Pierwszy start w sobotę po 11:00
Oficjalne , pełne zawiadomienie o Regatach- jutro na stronie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #1612 przez Maciej, P 247
Nie wiem co to znaczy kompetentny w rzeczonych kwestiach, ale Marek, P65 opisał wszystko prawidłowo. Nie mam ani pieczątki, ani legitymacji, żeby pomachać. Podzielę się doświadczeniami.

jacek napisał: dwie sprawy:
1. dobiegają terminy zgłoszeń i opłat za ME i MS. Zaufałem Komandorowi Floty, przelałem złotówki, ale do końca nie jestem pewny co dalej? Czy aby nie okaże się - że bardzo przepraszamy - ale Pana pieniążki nie wpłyneły w terminie... lub temu podobne... na razie cisza.


Jeśli przelałeś, to czekaj. Nie będą dzwoniły dzwony, ani nie otworzą się bramy niebios. Ogólnie powinieneś się cieszyć, bo nie musisz płacić za przelew w EUR, który na pewno kosztowałby coś. O takie rozwiązanie nasza flota walczyła parokrotnie, nie zawsze się udawało. W tym roku mamy komfort. Wpłaciłeś, teraz czekaj na komunikat 48h przed pierwszym startem. Nie musisz ufać Komandorowi - możesz wpłacać środki bezpośrednio na konto IDNIYRA... wtedy też nie rozlegną się gromy ni Trąby Jerychońskie.

jacek napisał: 2. czy aby nie powtórzy sie "czeski film" tym razem w polskim wykonaniu własnie przeczytałem : we gonna race somewhere on Vistula Lagoon - fajne dla kolegów z Gdanska i okolic. Zastanawiam się czy jest to poważna propozycja dla osób, które mają do 1000km w jedną strone do pokanania?


Napisanie czegoś konkretniejszego w poniedziałek to pisanie paluchem po wodzie. W tym sporcie to normalna sytuacja. Opiszę Ci coś w wersji hard. Regaty MŚ zaczynają się rejestracją w sobotę, decyzja w czwartek jest przez Komandora IDNIYRA przesuwana z 1200 na 1300, a potem na 1400. W końcu dowiadujemy się, że Szwecja. Zdążyliśmy... w piątek byliśmy już na lodzie w SWE. 1000 km... to, że się tak wyrażę pikuś. A teraz bez żartów, ani przypowieści: przepisy obligują organizatora do publikacji zawiadomienia o regatach 48h przed pierwszym startem. Historia zna przypadki, kiedy termin ten z racji na niepewność warunków przesuwany był warunkowo na piątek.


I na koniec... cały ten sport jest czeskim filmem, więc spodziewaj się, że wszystko niby będzie zapięte na ostatni guzik: że ma być szklana i wymarzone 8-9 ms, a przyjedziesz nad jezioro, a okaże się... że w nocy narżnęło 10 cm śniegu, a wiatr to marne 2 ms. Jeśli taka perspektywa Cię przeraża lub przyprawia o stany nerwowe - podpowiem - zmień sport.
Ostatnia10 lata 3 miesiąc temu edycja: Maciej, P 247 od.
Za tę wiadomość podziękowali: : Grajek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #1611 przez jacek
Replied by jacek on topic tak się niepokoję...
Prawie mnie uspokoiłeś, Marku.
Zastanawiam się tylko czy nie powinny się wypowiadać osoby kompetentne w tych sprawach, czyli organizator regat i biuro SFPDN zbierające kasę. Mieliśmy dobry przykład - piękne komunikaty w sprawie np. Caligula Cup

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #1607 przez P-65
Replied by P-65 on topic tak się niepokoję...
Drogi Jacku nic sie nie martw , pieniążki to drogą ( przez Flotę Polska DN ) już były zbierane w latach ubiegłych i nic sie nie dzialo zlego, a poza tym Flota umieściła lite wplaconych pieniędzy kolegów, a o regaty i tych co maja przyjechac na regaty nad Zalew to też się nic nie martw, to twardzi zawodnicy i pokonaja tę odleglośc dla samej przyjemności latania i startu z nami ( impreza jest w kaledarzu więc wszystko na razie GRA !! ) :)

Name, P-65

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #1604 przez jacek
Nowy post
dwie sprawy:

1. dobiegają terminy zgłoszeń i opłat za ME i MS. Zaufałem Komandorowi Floty, przelałem złotówki, ale do końca nie jestem pewny co dalej? Czy aby nie okaże się - że bardzo przepraszamy - ale Pana pieniążki nie wpłyneły w terminie... lub temu podobne... na razie cisza.

2. czy aby nie powtórzy sie "czeski film" tym razem w polskim wykonaniu własnie przeczytałem : we gonna race somewhere on Vistula Lagoon - fajne dla kolegów z Gdanska i okolic. Zastanawiam się czy jest to poważna propozycja dla osób, które mają do 1000km w jedną strone do pokanania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.083 s.