W najbliższy piątek, 15.04 spotykamy się na Sejmiku SFPDN o godz. 1900 (I termin), 1930 (II termin) w Olsztynie na przystani Warmia, na piętrze - w tawernie.

Proszę o niezawodną obecność: wybieramy władze Floty.

 

Spotykamy się w ramach Mistrzostw Polski 2016, które - jak tylko warunki lodowe pozwolą - rozegramy! Na najlepszym lodzie!

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia Flota Polska DN!

Szanowne Bojerowe Towarzystwo!

Wskutek zawirowań pogodowych nie udało nam się rozegrać Mistrzostw Polski w kategorii Senior. Oprócz zwykłego niesmaku związanego z faktem, że nie odbyła się najważniejsza impreza rozgrywana na polskim lodzie, to ma to jeszcze jedną negatywną konsekwencję. Otóż nierozegranie Mistrzostw Polski spowodowało też to, że nie odbył się Sejmik sprawozdawczo-wyborczy SFPDN. Sytuacja taka ma daleko idące, bardzo poważne skutki.

Kadencja obecnych władz stowarzyszenia upływa - jak byśmy tego nie rozciągali - 31.12.2016 r. Po tej dacie nie mamy, nikogo, kto miałby prawo podejmować decyzje w sprawach flotowych. To jest prosta sprawa: nikt (z dotychczas uprawnionych) nie będzie mógł podpisać żadnego przelewu, ani umowy. Ma to kluczowe znaczenie dla naszej działalności. Krótko mówiąc, jeśli nie wybierzemy władz, to praktycznie nie ma możliwości organizacji regat w sezonie 2017. Każdą decyzję - przelew, umowę - musiałby podejmować cały Sejmik!!!


W związku z powyższym zwołuję Sejmik Stowarzyszenia Flota Polska DN na dzień 15.04.2016 r. (piątek), godz. 1900 (I termin), 1930 (II termin). Sejmik odbędzie się w Olsztynie w Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego lub na Przystani Warmia (tę kwestię uściślę wkrótce).

Bardzo proszę wszystkich członków Stowarzyszenia o niezawodne stawienie się na Sejmiku.

Bardzo proszę o zgłaszanie wniosków do dyskusji/głosowania na Sejmiku (za pośrednictwem naszego forum) oraz zastanowienie się nad kandydaturami do władz Stowarzyszenia. Przypominam, że wybieramy:

  • Komandora
  • Zarząd (do wybrania min. 4 osoby)
  • Komisję Rewizyjną (min. 3 osoby)


Zgodnie z naszym Statutem Sejmik może odbywać się wyłącznie I dnia Mistrzostw Polski. W związku z tym zawiadamiam o regatach Międzynarodowe Mistrzostwa Polski. Regaty zostaną rozegrane w dniach 15-17.04.2016. Pierwszy start do wyścigu I dnia o godz. 1800.

Ostateczne potwierdzenie regat - jak zwykle - 48h przed pierwszym planowanym startem.

Z pozdrowieniami,
Maciej Brosz, P247.