Informacje od, H-467 i G-737:

Bajkał tylko co dwa lata! Data regat:

14.-21. Marzec 2020 r

Mistrzostwa Rosji

Puchar Bajkału i Puchar Azji

Jak wiadomo, Mistrzostwa Rosji odbywają się co dwa lata na jeziorze Bajkał. Organizatorzy wyjazdu z Europy postanowili teraz organizować go tylko raz na dwa lata w roku Mistrzostw Rosji. Powodem tego jest z jednej strony czas potrzebny na planowanie wyjazdu i jego wdrożenie, a drugiej strony koszt, aby utrzymać atrakcyjność przez wystarczającą liczbę uczestników. Dlatego kolejny wyjazd zaplanowany jest ponownie dopiero na 2022 r.

Jeśli chodzi o harmonogram, świadomie zdecydowaliśmy się na nieco wcześniejszą datę, niż to było na przykład w 2019 r. W 2019 roku możliwe było żeglowanie po twardym lodzie po dużych obszarach przy dobrych wiatrach. Temperatura wynosiła około 0 stopni. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wydarzenia 2019, pytaj na przykład Romana Morgasia P-200.

Logistyka:

Ponownie istnieje możliwość wysłania bojerów kontenerami do Rosji.

Ładowanie sprzętu: do 28.02.2020 w Niemczech, 26160 Bad Zwischenahn, Hauptstr. 14

Jakie koszty?

Koszty transportu: 900 € - / kompletny bojer, tam i s powrotem. Wraz z rejestracją do zapłacenia zaliczka w wysokości 300 € - . Można ją zwrócić tylko do końca terminu rejestracji. Saldo w wysokości 600, - euro, wpłata do 1 lutego. Termin rejestracji upływa 1 stycznia 2020 r.

Jeśli maksymalna liczba uczestników zostanie osiągnięta przed 1 stycznia 2020 r., transport sprzętu nie będzie już możliwy dla pozostałych zawodników.

W przypadku rosyjskich organów celnych opłata za gwarancję powrotu sprzętu jest do opłacenia w wysokości 1 900 EUR do 1 lutego. Zostanie ona zwrócona w kwietniu po powrocie kontenerów.

Zakwaterowanie i wyżywienie wynosi od około 40, - € / dzień w pokoju dwuosobowym na osobę.

Loty są szczególnie tanie z Kaliningradu (lot krajowy). Te przeloty są wyraźnie poniżej 400 € - .

Wiza jest wymagana i kosztuje około 80 €.

Opłata za wpisowe na wszystkie 3 regaty wynosi około 120 €.

Transport z lotniska w Irkucku do Sarmy i z powrotem odbywa się bezpłatnie w autokarach.

Całkowite, szacunkowe koszty 10-dniowej podróży, w tym wszystkie koszty, obejmują transport, wizę, bilety, opłaty wpisowego na wszystkie trzy wydarzenia, hotel i pełne wyżywienie, w zależności od kursu wymiany to około 1900 € na żeglarza lub około 900 €, - na osobę towarzyszącą (bez transportu bojera).

Zaleca się przyjazd do Irkucka do 13 marca (tylko wtedy działają bezpłatne autokary). Podróż powrotna autobusem odbędzie się 22 marca. 22 marca w Irkucku odbędzie się pożegnalna impreza. Loty powrotne należy zatem zarezerwować najwcześniej na 23 marca. Oczywiście istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu lub dłuższego pobytu i, na przykład, wyjazdu do Mongolii.

Rejestracja już jest możliwa i dostępna pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba uczestników jest ograniczona. Kolejność rejestracji jest rozstrzygająca. Istnieje już ponad 20 rejestracji z Ameryki i Europy.