Bojerowcy

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #1429 przez P-65
Replied by P-65 on topic Bojerowcy
Bardzo fajnie Panowie, tak jestem senior, a gdzie ten przepis ze nie moze, a gdzie napisane że MP w Charzykowy, a tak z przyzwoitosci kounikat dla zainteresowanych? Maria Oleksy ( Bravo!), wie jak to sie robi :)

Name, P-65
Ostatnia10 lata 2 miesiąc temu edycja: P-65 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #1428 przez P-289
Replied by P-289 on topic Bojerowcy
Marek,

Regaty Mistrzostw Polski nie mogą się odbyć jako pierwsza impreza centralna w sezonie. W Charzykowych nie ma warunków na rozegranie przypadającej wg terminarza imprezy, stąd decyzja o rozegraniu pierwszej zaległej imprezy centralnej.

Pozdrawiam

Artur P-289

P-289

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #1427 przez P-254
Replied by P-254 on topic Bojerowcy
Marek, a ja byłem wręcz pewien, że Ty to już senior jesteś ;)

Rafał Sielicki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #1426 przez P-65
Replied by P-65 on topic Bojerowcy
Bardzo prosze mnie poprawić jesli sie myle, ale w kalendarzu na ten weekend maja odbyć sie MP Juniorow organizator Flota Polska , termin znany ustalony przez Flote, rozumiem pogoda nie ma lodu wszedzie snieg, wydany komunikat wstepny odnosnie Mistrzostw, a tu jak na zlośc jest lód i wiatr i co ??? Nic ??? Sa Mistrzostwa czy ich nie ma? Rubta co chceta czy kalendarz? Moze kalendarz przewidywane imprezy bez dat, a może na bierzaco informować co bedzie i gdzie? Pewnie znowu kij w mrowisko wkładam :( sorrrrrrrrrrrrry !

Name, P-65
Ostatnia10 lata 2 miesiąc temu edycja: P-65 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #1423 przez Waldek
Nowy post
Witam
Organizacja regat wymaga poświęcenia czasu i pewnych uzgodnień z władzami danego miasta, zarządem Floty, sędziami, zasobami hotelowymi,portami. Spięcie tego wszystkiego zajmuje dużo czasu.Proszę zainteresowanych o wymianę informacji nie między sobą na facebooku tylko na naszej stronie, gdyż podjęcie decyzji o zmianie akwenu nie jest takie proste.Jak przeprosi władze z którymi robi się uzgodnienia organizacyjne a ile mamy czasu na rozmowy z nowymi władzami.
Proszę zrozumiec organizatora P-64.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.091 s.