× Cat. header.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #2427 przez Maciej, P 247
Sprawdziłem Śniardwy, zat. Okartowska. Rozgrywamy MMP w najbliższy weekend.
Szczegóły w informacji na stronie głównej.

Oto filmy z dzisiejszego lodowego skautowania:


Ostatnia9 lata 2 miesiąc temu edycja: Maciej, P 247 od.
Za tę wiadomość podziękowali: : Grajek, P-65

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #2416 przez Maciej, P 247
Sytuacja pogodowa i lodowa w rejonie Śniardw nastraja optymistycznie. Mam sygnały z lodu, że dzieje się dobrze. W czwartek rano sprawdzę lód osobiście, informacja ostateczna o 1200. Szykujcie różne dziwne płozy... kto wie, może i z kątownikami włącznie.


Na stronę główną wrzuciłem zawiadomienie o regatach . W czwartek uzupełnię je o dodatkowe szczegóły dotyczące zakwaterowania oraz aktualizację informacji o warunkach lodowych.
Ostatnia9 lata 2 miesiąc temu edycja: Maciej, P 247 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #2405 przez Maciej, P 247
Nowy post
W związku z przeniesieniem Mistrzostw Świata Juniorów & Ice-Optimist na naszą stronę Bałtyku znikają pewne trudności logistyczne. Jedyne ewentualne przeszkody, jakie stoją przed rozegraniem Międzynarodowych Mistrzostw Polski w najbliższy (14-15.02) związane są z warunkami lodowymi. Jeśli nie damy rady w tym tygodniu, to gramy w następnym (21-22.02).

Ze względu na zmianę terminu MMP względem pierwotnie założonego, regaty będą 2-dniowe, aby każdy był w stanie wygospodarować czas i nie borykać się z dodatkowymi utrudnieniami urlopowymi.

Decyzja o lokalizacji regat - czwartek, ok. 1200.


Odwiedzających w najbliższych dniach zamarznięte jeziora proszę o kompletne raporty lodowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.089 s.