MP 2016/2017 - pomocy !!!

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #3669 przez Vector Sails Racing Team
Z przykrością muszę stwierdzić że miałem rozmowę z właścicielem serwisu Sailingnet, który poczuł się urażony moją wypowiedzią " to chyba jakieś oszustwo". Za co oczywiście przepraszam,, bo nie maiłem zamiaru nikogo oszukiwać ani oskarżać o oszustwo.

Jednak z powodu braku odpowiedzi w sprawie obu rankingów za lata ubiegłe z których wynika że zostało wykasowanych czy usuniętych kilkudziesięciu zawodników IO (patrz www.profil.sailingnet.pl/Ranking/klasyfikacja?s=31&k=4 ) zwracam się z prośbą do Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia o wyjaśnienie sprawy obu Rankingów. Mam nadzieję że działania Komisji Rewizyjnej doprowadzą do wyjaśnienia czy doszło do oszustwa, a jeśli tak to przez kogo i co najważniejsze - dojdzie do upublicznienia prawdziwych Rankingów za lata 2016/2017 i 2017/2018.

W załączniku wniosek do Komisji Rewizyjnej.

P-81 Jarosław Górski
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #3647 przez Vector Sails Racing Team
Cześć Maciej,

Znalazłem takie coś Na SailingNet za 2017 (2016/2017) : profil.sailingnet.pl/Wyniki/Lista/13?k=4 i różni się ten Ranking od Twojego pliku. Wydaje mi się że cześć nazwisk jest po prostu wycięta i zawodnicy nie są uwzględnieni w tym ani w kolejnym rankingu za 2018.
Dlaczego ? Który ranking jest poprawny: Twój czy na SailingNet ?

Czy masz taki sam plik z Rankingiem za 2018 (2017/2018) który można porównać z opublikowanym na Sailing Necie : profil.sailingnet.pl/Wyniki/Lista/254?k=4 ?

Z powodu Zapisu w Regulaminie Pucharu Polski o "ciągnionym Rankingu" na dzisiejszy ranking mają wpływ lata ubiegłe i dlatego pytam i nie wydaje mi się aby można mówić o błędach w tym wypadku.

Dziękuję,

P-81 Jarosław Górski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #3646 przez Maciej, P 247
Cześć Jarku,

Nie wiem gdzie na SN znalazłeś wyniki rankingu za 2016/2017, bo wtedy dopiero nawiązywaliśmy współpracę z tym serwisem. Ranking był liczony ręcznie i ja byłem osobą odpowiedzialną. Procedura prezentowania wyników obejmowała miesiąc na zgłaszanie uwag, które następnie wprowadzałem. Jeśli znalazłeś jakieś błędy w rankingu to je opisz. Na czym miałoby polegać to oszustwo, o którym - w domyśle - wspominasz?

Załączam plik z wszystkimi danymi.

Plik załącznika:

Nazwa pliku: PucharPols...2017.xls
Wielkość pliku:185 KB
Załączniki:
Ostatnia5 lata 3 miesiąc temu edycja: Maciej, P 247 od.
Za tę wiadomość podziękowali: : Vector Sails Racing Team

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #3640 przez Vector Sails Racing Team
Nowy post
Czy ktoś ma wyniki regat ICE Opti 2016/2017 z Tolkmicka. Nigdzie nie mogę znaleźć, a sędzia i organizator nie dają znaku życia od kilku miesięcy. Potrzebuję do ustalenia Pucharu Polski 2016/2017 bo to co jest na Sailing Necie to chyba jakieś oszustwo.

P-81 Jarosław Górski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.089 s.