Termin Konferencji Szkoleniowej

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #2097 przez Maciej, P 247
Konferencja już jutro.

Program spotkania w tej wiadomości.

Spotykamy się w Toruniu, zaczynamy o 1400. Życzę wszystkim miłej i bezpiecznej podróży.

Oto lokalizacja Hotelu Walter: kliknij tutaj.
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: Maciej, P 247 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #2088 przez Maciej, P 247
Konferencja odbywa się zgodnie z planem 15-16.11 w Toruniu w Hotelu Walter: www.hotel-walter.pl/kontakt.html .
Wiem, że część Bojerowego Koleżeństwa już zaanonsowało swoją obecność. Spotkanie na pewno będzie owocne jak co roku. To, że kilku z nas wybiera się na wariackie regaty, nie oznacza, że spotkanie naszego środowiska ma się nie odbyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • P338
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 5 miesiąc temu #2087 przez P338
Nowy post
Witam,
Chcialem zauwazyc, że termin konferencji jest bardzo nietrafny bo krzyzuje się z regatami w Finlandii i Targami żeglarskimi w Łodzi.

Wszystko na to wskazuje, że regaty sie odbeda, a więc nie będzie Tomka Zakrzewskiego, Maćka Brosza, bardzo chciałbym aby był tam też planujący swój wyjazd w tym czasie Robert Graczyk , który przez zaangazowanie jako ojciec Juniora trenującego żeglarstwo lodowe ma też bardzo dobre świeże spojrzenie na tematy organizacji. Karol jest w tym czasie na targach w Łodzi.

Ja sam nie świecę przykładem społecznika, ale jeśli udałoby się rzutem na taśmę przełożyć na termin tydzień później 22-23 Listopad myślę , że wszyscy by skorzystali.

Zdaje sobie sprawę, że ciężko jest przekładać terminy już pewnie wielu z was zaplanowało sobie czas na przyjazd, ale taka jest specyfika tego sportu i często decyzje co do miejsca i terminu podejmowane są na tydzień przed.

Pozdrawiam
Maciej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.130 s.