Planujemy organizację pierwszych regat w tym sezonie w najbliższy weekend, tj. 15-16.01. W kalendarzu w tym terminie mamy aż trzy różne imprezy, lecz ze względu na brak odpowiednich warunków w tych lokalizacjach spróbujemy przeprowadzić regaty "zastępcze" niższej rangi - "Puchar Komandora Floty Polskiej DN".

Pod uwagę brane są dwa akweny: Zalew Siemianówka lub j. Śniardwy - zatoka okartowska, lecz ze względu na obecną sytuację lodową na obu akwenach na ten moment faworyzowaną lokalizacją jest Siemianówka. Na nadchodzący weekend prognozowany jest wiatr w porywach do 14m/s i dlatego podjęliśmy decyzję organizacji regat wyłącznie w kat. seniorów.

W celu rozwiania wszelkich wątpliwości: nie ma ograniczeń w organizacji tego typu wydarzenia sportowego w rejonie i na samym zalewie Siemianówka, mamy uzgodnienia z gminą oraz strażą graniczną. Jedyną trudnością może być znalezienie noclegu w bliskiej odległości od akwenu, większe obiekty zajęte są przez wojsko, ale mniejsze lub te w dalszej odległości są dostępne.

Ostateczna decyzja we czwartek z zastrzeżeniem, że może być odroczona do piątku.
Przypominam o dopełnieniu formalności: opłata składki członkowskiej do floty, wykupienie ubezpieczenia i przedłużenie licencji zawodnika.

http://bojery.pl/sfpdn/wiadomosci/zawiadomienia-i-wyniki/511-skladki-czlonkowskie-na-sezon-2021-22

http://bojery.pl/sfpdn/520-wznowienie

Zgłoszenia przez https://profil.sailingnet.pl/ranking   - proszę sprawdzić czy pamiętacie loginy i hasła :)

Do zobaczenia na lodzie.

Rafał