BLUZY REPREZENTACJI POLSKI

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #2418 przez P-362 Jacek
Witam Koleżanki i Kolegów

Skontaktowałem się z firmą, która przygotowała dla nas w minionym roku bluzy reprezentacyjne.
Istnieje możliwość zamówienia kolejnych bluz w zeszłorocznej cenie. W najbliższym okresie cena wzrośnie około 15-20% w związku z kursem dolara. Zainteresowanych poproszę o kontakt na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub te. 602321010

Pozdrawiam Jacek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #1884 przez P58
Nowy post
Koledzy,
wszyscy polscy zawodnicy biorący udział w MŚ otrzymali bluzy z logo floty, herbem Polski i indywidualnym numerem. Takie bluzy mogę jeszcze zamówić po specjalnej ceni 255,-zł bez kosztów dostawy ode mnie do kupującego. Taka bluza kosztuje w sklepie 389,-zł bez naszego logo i numeru zawodnika.
D.A.D BLUZA WILMINGTON PZŻ
dad-sport.pl/pl/d-a-d-bluza-wilmington-pzz.html
389.00 PLN


Proszę wszystkich chętnych o przysłanie mi informacji emailem na mój adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem rozmiaru i numeru żagla. Zamówienie złożę, gdy zbierze się odpowiednia ilość chętnych. Przed zamówieniem poproszę o wpłacenie ceny na moje konto.
W załączniku przesyłam zbiorcze zdjęcie polskiej reprezentacji, na którym widać zawodników w rzeczonych bluzach.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.109 s.