Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Komunikaty i najważniejsze informacje
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Składki

Składki 6 lata 4 miesiąc temu #1224

W odpowiedzi na zapytanie Stefana, P380 - publikuję listę zawodników Floty Polskiej DN. Lista jest dostępna tutaj.

Listy Zawodników startujących w klasach DN, IO oraz jeden zawodnik Monotyp XV - każda znajduje się w osobnej zakładce.

Do tej pory było to prezentowane łącznie, co wprowadzało pewien bałagan. Proszę, abyście się nie pogubili, szukając swoich personaliów.

Dodatkowe rozwiązanie, to ułożenie w osobnych kolumnach liter na żaglu (P, IO) oraz numerów - ma to na celu ułatwienie sortowania. W tej materii proszę o wyrozumiałość, pewne uwarunkowania narzuca oprogramowanie, którego używam do tworzenia takich zestawień.

Wszelkie uwagi w sprawie składek kierujcie proszę do Skarbnika, kol. Waldka Leśkiewicza. Na ręce Skarbnika, a właściwie do jego skrzynki emailowej przekazuję link dostępowy do bazy danych naszych składek.

UWAGA!
Jeśli zwrócicie uwagę na kolorki w liście DN-owskiej, a dokładniej na ich objaśnienie, to zauważycie, że przy składce dla zawodników nieaktywnych pojawiła się pewna ważna informacja (kto nie dostrzegł, proszę przewinąć listę na sam dół, tam jest legenda).

Otóż decyzją Zarządu SFPDN, podjętą 19. października 2013 podczas zebrania w Olsztynie, ustalono że składka dla zawodników nieaktywnych (40 zł) uprawnia do utrzymania członkostwa we Flocie, posiadanego numeru startowego oraz - tutaj nowość - do jednorazowego startu w zawodach bez konieczności opłacenia składki w pełnej wysokości.

Są wśród nas zawodnicy, którzy nie startują regularnie, ale chcieliby raz w sezonie wystartować np. w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski (które powinny być dla nas bojerowym świętem) lub w zawodach lokalnych.
Opłacenie składki w wys. 40 zł jest ukłonem w stronę zawodników, których wszyscy chcielibyśmy choć raz w sezonie zobaczyć na lodzie i razem się pościgać. Z takiej propozycji chętnie też skorzystają zawodnicy, którzy zapisali się niegdyś do Floty, w pierwszym sezonie żeglowali jako obserwatorzy, a w drugim/trzecim sezonie chcieliby spróbować swoich sił w zawodach. Oprócz samego utrzymania numeru, mogą raz wystartować w regatach.
Korzystajcie - im nas więcej na lodzie, tym fajniej!

Teraz ku przestrodze. Gdyby ktoś wpadł na SUPER pomysł i chciał nadużyć tej zasady i metodą "na cwaniaka" chciałby zaliczyć cały sezon na "taniej składce", przestrzegam... wszystko wyjdzie w rankingu i tzw. cwaniacy zostaną na tej liście wyraźnie oznaczeni... w kolejnych zaś sezonach będą zobligowani do uregulowania zobowiązania wobec Floty zgodnie z zasadą "spóźnionej składki". Czyli, nikt nikogo nie będzie jakoś specjalnie ścigał na regatach - poza standardowym sprawdzeniem na liście, czy ma opłacone składki - ale na koniec sezonu i tak wszystko wylezie na wierzch.

Na koniec przypomnę też zasadę, wedle której nowi członkowie floty w swoim pierwszym sezonie w ogóle nie płacą składki!
Za tę wiadomość podziękowali: : P-380

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Maciej, P 247.

Składki 6 lata 4 miesiąc temu #1222

  • P-380
  • P-380 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Cześć !!!

Koledzy, czy można sprawdzić i gdzie opłacenie składek ???

P-380

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.104 s.

FB SHARE