Informacja Zespołu BL.

  • teyou
  • Gość
  • Gość
8 lata 4 miesiąc temu #2757 przez teyou
Replied by teyou on topic Informacja Zespołu BL.
Mirku ,zweryfikuj swoją decyzję o rezygnacji ze stanowiska na które zostałeś idealnie dopasowany .Nie widzę nikogo kto mógłby tak rzetelnie i obiektywnie wydawać opinie w temacie bezpieczeństwa podczas żeglugi na lodzie .My zawodnicy , nie wątpimy w Twoje kompetencje i tego się trzymajmy .Pozdrawiam Witold T.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #2740 przez P208
Nowy post
Szanowne Koleżeństwo
Jak ten czas szybko płynie, mijają własnie cztery lata, jak obdarzając mnie zaufaniem powieżyliście mi na sejmiku w Rydzewie funkcję przewodniczącego Zespołu Bezpieczenstwa na Lodzie. Pozostawiam ocenę mojej działalności każdemu z Was dla siebie, niemniej zawsze starałem się eksponować problemy bezpieczeństwa na lodzie jako priorytet i nie skupiać się na wskazywaniu winnych kolizji, lecz na znajdywaniu ich przyczyn. Jak mi się to udawało trudno powiedzieć, niemniej po tych paru latach jak to mówią nastąpiło "zmęczenie materiału" i czas na przekazanie pałeczki komuś innemu. Stosowny wniosek złożę Zarządowi przed nadchodzącym sejmikiem tak byście mogli na nim zadecydować o wyborze nowego składu lub rozwiązaniu zespołu.
Dziękuję Wam za cierpliwość i wyrozumiałość, przepraszam wszystkich których w jakichś sposób uraziłem a w szczególności mojego przyjaciela Zdzicha Prota, który poczuł się bardzo dotknięty po jednym z moich wpisów odnośnie jego kolizji z Tomkiem, ale jak mówi znane powiedzenie tylko ten nie popełnia błedów, kto nie robi nic. Przy okazji pragnę poinformować, że sąd po zapoznaniu się z opinią biegłych przyznał Zdzichowi odszkodowanie za ten wypadek i jak mi szpiedzy donieśli szykuje on na ten sezon taki sprzęcior, że klękajcie narody.
Tak więc do zobaczenia na lodzie i bezpiecznego latania.
Mirek Kisły
Za tę wiadomość podziękowali: : WA_P_15

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.110 s.