Bojer DN

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #488 przez Maciej, P 247
Replied by Maciej, P 247 on topic Bojer DN
1. Nie ma sklepów z bojerami.
2. Ubierz się ciepło.

Szczegółowych odpowiedzi na swoje pytania nie uzyskasz wprost na tym forum. Chodzi o to, że pytania te - mimo swej bezpośredniości - są źle postawione, bowiem nie dotykają specyfiki tej dyscypliny sportu.

Przyjedź na regaty jako widz. Odstój swoje na lodzie, oglądaj wyścigi, a będziesz wiedziała jakie pytania zadawać. Wtedy pewnie też zadasz je na lodzie i na pewno uzyskasz odpowiedzi.

Zawsze też możesz zamówić wszystko u mistrzów szkutnictwa P13 lub P180, nabyć od razu maszt Kenta lub Hamraka, a potem to wszystko złożyć na lodzie, a potem odmrozić co się da...

Jeśli w pobliżu swojego miejsca zamieszkania masz jakiś klub, gdzie są bojery lub akwen, na którym pojawiają się bojerowcy - zjaw się tam. Jeśli nie, śledź to forum i stronę bojery.pl i przyjedź na kolejne regaty, dowiesz się wszystkiego.

Lód jest fajny i szybki, jest zimno, ale można sobie z tym poradzić, bojery są super, ale kilka spraw dobrze jest ogarnąć.
Ostatnia11 lata 2 miesiąc temu edycja: Maciej, P 247 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #486 przez Hania
Nowy post
Witam! Mam zamiar w niedalekiej przyszłości zacząć latać na bojerze typu DN, ponieważ zafascynowała mnie ta klasa. Chcę prosić o jakies wprowadzenie do tej klasy bo jestem "zielona" w tym temacie. Mam już doświadczenie z żeglarstwem na klasach Optimist i Laser 4.7.
Kilka pytań :) : Ile kosztują nowe bojery kompletne bądź ich poszczególne części,i jaka firma czy producent jest najlepszy? Co powinnam ubrać na latanie? Jakie buty powinnam ubrać, i gdzie mogę takie kupić? Czy kask może być, np narciarski czy lepiej jakiś profesjonalny? Proszę o pomoc, i jeśli można to porszę o linki do sklepów z bojerami czy odzieżą itd. :)
Pozdrawiam! :))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.106 s.